Chemie pro soukromé bazény

Kontaktujte nás
Kamil Pech
Kamil Pech
Obchodně technický poradce pro Čechy
t: +420 731 570 282
e: pech@ghcinvest.cz
Daniel Masařík
Daniel Masařík
Obchodně technický poradce pro Moravu
t: +420 731 107 048
e: masarik@ghcinvest.cz
Ukázka realizace

Realizace
Venkovní bazén Zdiby

Výrobou a distribucí chemických přípravků pro úpravu bazénové vody v soukromých bazénech se zabýváme od počátku existence naší společnosti. Výrobcem nebo nositelem receptury chemikálií je mateřská společnost Gerling, Holz & Co. z Hamburku, která se specializuje na výrobu a dodávky chemikálií pro profesionální úpravu bazénové a pitné vody již více jak 100 let. V ucelené řadě bazénových chemikálií, které nabízíme pod značkou AQUABELA, naleznete kompletní nabídku všech chemických přípravků, které jsou potřeba k účinné a šetrné úpravě bazénové vody a ošetřování bazénových povrchů.

Zobrazit více


V sortimentu bazénové chemie AQUABELA naleznete jak standardní chemikálie pro vysoce účinnou chlorovou desinfekci vody (šokové ošetření), tak i multifunkční tablety. Nabídka zahrnuje chemikálie pro úpravu hodnoty pH vody a také speciální chemikálie pro vyvločkování jemných částeček nečistot z vody tak, aby byla voda ve Vašem bazénu křišťálově čistá a průzračná.

 

Nezbytný je rovněž účinný, ale zároveň šetrný prostředek proti vodním řasám a jejich zárodkům či jiným nebezpečným mikroorganismům (algicid) nebo přípravek na odstranění kovů z vody. Širokou nabídku chemie pro privátní bazény doplňují přípravky na odstranění vodního kamene a usazenin nebo speciální čisticí prostředky pro čištění a údržbu stěn a okraje bazénů z různých materiálů. Pro majitele bazénů, jež se na zimu nevypouští, je tu prostředek pro zazimování bazénu. V neposlední řadě vyrábíme i speciální set určený na snadnou desinfekci studní a také vysoce účinný přípravek na hubení plísní v domácnosti, Mykocid s praktickým dávkovačem.


Záruka kvality, schválení přípravků hygienickými orgány

 

Zaručujeme 100% kvalitu svých výrobků a dodávaných chemických přípravků. Přípravky, u kterých je to vyžadováno, byly řádně otestovány a jsou zapsány do Registru chemických látek při Státním zdravotním ústavu nebo jsou schváleny Hlavním hygienikem ČR pro používání k úpravě bazénové vody.

 

Na všechny chemikálie jsou vydány materiálové bezpečnostní listy (viz horní menu - certifikace), které jsou průběžně aktualizovány a upravovány. Na etiketách všech chemikálií je přehledně vyznačen účel použití, základní popis chemikálie a především také doporučené dávkování chemikálie. Biocidní a desinfekční přípravky jsou testovány a schváleny podle vyhlášky č. 409/2005 Sb. O hygienických požadavcích na výrobky přicházející do přímého styku s vodou a na úpravu vody a registrovány na MZ ČR dle zákona č. 120/2002 Sb.


Distribuce, obaly

 

Bazénová chemie AQUABELA je k dostání v běžné distribuční síti bazénových center, prodejen s potřebami pro bazény a také na internetu v bazénových e-shopech. Chemikálie jsou vždy dodávány v bezpečných spotřebitelských obalech, plastových dózách s dětskou pojistkou, plastových lahvích nebo praktických kyblících. Aby si zákazník mohl vybrat pro něj nejvhodnější balení, dodáváme chemikálie v obalech různých velikostí a objemů. Granuláty a sypké látky jsou baleny v dózách 1 kg a 2 kg nebo v kyblících 3 a 5 kg, tekuté chemikálie pak v  lahvích 1 l nebo kanystrech 5 l.


Servis a poradenství

 

K dodávkám bazénové chemie AQUABELA poskytujeme i odborný servis a poradenství vyškolenými odborníky s dlouholetou praxí. Dbáme na to, aby uživatelé chemikálií byli maximálně spokojeni, voda splňovala estetické a hygienické požadavky a starosti s úpravou vody v bazénu byly minimální. Vždy bereme na zřetel individuální charakter každého odběratele a při konzultacích a návrzích vhodného fyzikálně-chemického řešení problému je upřednostňováno nejúčinnější a současně také ekonomicky příznivé řešení.


Výborný poměr cena, kvalita a účinnost

 

Při výběru té nejvhodnější chemikálie na úpravu bazénové vody či pro řešení aktuálního problému je třeba kromě ceny za jednotku chemikálie také posuzovat její účinnost, množství potřebné dávky a kvalitu. Nejlepší je posuzovat náklady na chemikálie za  určité časové období, např. za měsíc či rok a nebo po konečném vyřešení nějakého problému (řasy v bazénu, odstranění železa z vody, likvidace zdroje mikroorganického znečištění v pískovém filtru atd.), teprve pak je možné objektivně posoudit ekonomickou náročnost a mohou se projevit skutečné finanční úspory. Některé chemikálie se totiž na první pohled můžou zdát dražší, tyto látky jsou však velmi účinné a jejich konečná spotřeba je velmi nízká, důležitá je vždy koncentrace účinných látek.

 

Při použití opravdu kvalitních chemikálií výrazně klesá jejich spotřeba a dochází k výrazným úsporám při zachování čisté, desinfikované a příjemné vody ke koupání. Právě takovéto, vysoce kvalitní a čisté chemikálie vyrábíme a dodáváme. Při jejich výrobě nebo přípravě dbáme na kvalitu a vysokou účinnost (vhodnou koncentraci). Jsou bezpečné při manipulaci, šetrné pro technologii úpravy vody a především pro uživatele bazénu. Vždy se snažíme dodržet výhodný poměr ceny a účinnosti chemikálií tak, aby jejich uživatel získal co nejvyšší kvalitu, dokázal svou vodu v bazénu ošetřovat bez problémů s nízkou spotřebou chemie a ceny byly vždy přijatelné.


Prověřená kvalita

 

Společnost GHC Invest není jen výrobcem a dodavatelem bazénové chemie, ale také navrhuje, sestavuje, montuje a zprovozňuje celé technologie úpravy bazénové vody a provádí stavby a rekonstrukce privátních bazénů na klíč. Mnoho našich zákazníků používá již léta k úpravě vody ve svém bazénu chemii značky AQUABELA k naprosté spokojenosti. Výběr, skladba, koncentrace a typy účinných látek u bazénové chemie AQUABELA jsou navrženy tak, aby přesně odpovídaly požadavkům a principům technologie úpravy bazénové vody a aby byla dosažena maximální účinnost vzájemné kombinace technologie a chemikálií. Žádná chemie totiž nic nezmůže bez dobré technologie a naopak žádná technologie úpravy vody nic nedokáže bez vhodně zvolených chemikálií. Proto Vám vždy budeme dodávat jen předem odzkoušené, schválené, kvalitní a účinné chemikálie pro Váš bazén.