Tenkostěnné obaly

Kontaktujte nás
Tomáš Müller
Tomáš Müller
Obchodně technický poradce chladiva, spec. plyny
t: +420 734 316 546
e: chladiva@ghcinvest.cz

Naše společnost GHC Invest ve spolupráci s mateřskou společností Gerling, Holz & Co. se maximálně snaží vyjít vstříct všem zákazníkům. Pravidelně sledujeme a monitorujeme trh, na všechny podněty se snažíme reagovat a vytvářet tak optimální produkty pro naše zákazníky.

Preferujeme spokojenost právě Vás, našich zákazníků, a proto máme nyní v nabídce nové tenkostěnné ocelové lahve tzv. X-Lite lahve s plastovým límcem. Tyto nové lahve jsou naprosto bezpečné a můžeme je nabídnout na všechna dodávaná chladiva (R 134a, R 404, R 407, R 410 atd.) Pro všechny naše zákazníky, kteří manipulují s lahvemi v terénu a uvítají jejich nižší hmotnost a lepší manipulaci to může být výrazný krok k zefektivnění výsledné činnosti.

X-Lite lahve váží pouhých 5,5 kg, mají obsah 14,5 litrů a tyto lahve můžou být plněny až na 14,8 kg R 134a (není to však podmínkou). Vlastní lahev má šedivou barvu a zelený plastový límec - držadlo. Vršek lahve, za který se lahev nosí a který také chrání ventil, je vyroben z plastu a je, při poškození, vyměnitelný.

Protože se jedná o tenkostěnné lahve a navíc s částí z plastu, je tato lahev mnohem lehčí než původní ocelová lahev a dokonce váží o 1 kg méně než třeba lahve hliníkové. Pořizovací hodnota hlinikových lahví je také o cca. 20€ vyšší než pořizovací cena X-Lite lahví. Nová ocelová lahev s plastovým držákem X-Lite je tak tedy levnější i lehčí než hliníková lahev.

Pokud Vás náš produkt zaujal nebo máte konkrétní dotazy, prosím, kontaktujte naše obchodní zástupce. 

Obaly na chladiva