Návrhy, projekce, servis, poradenství

Kontaktujte nás
Kamil Pech
Kamil Pech
Obchodně technický poradce pro Čechy
t: +420 731 570 282
e: pech@ghcinvest.cz
Daniel Masařík
Daniel Masařík
Obchodně technický poradce pro Moravu
t: +420 731 107 048
e: masarik@ghcinvest.cz

Vytváříme kompletní návrhy stavebně-technických řešení a zajišťujeme zpracování projektové dokumentace pro stavby nových nebo rekonstrukce starších privátních bazénů. Zároveň provádíme jak záruční tak mimozáruční servis technologických prvků a zařízení, dodáváme služby související s pravidelnou údržbou bazénu a bazénové technologie. Naši odborníci jsou vždy připraveni vám poradit při řešení problémů s provozem bazénu, kvalitou bazénové vody nebo fungováním jednotlivých technologických prvků.

 

Projekční činnost

 

V rámci služeb v oblasti technologie úpravy bazénové vody a v oblasti staveb či rekonstrukce privátních bazénů zajišťuje naše společnost projektovou a konzultační činnost a to od prvotních nezávazných konzultací, návrhu nebo studií, až po projekty pro stavební povolení a projekty prováděcí. Práce jsou zajišťovány odborným týmem vlastních pracovníků v kombinaci se specialisty jednotlivých oborů, se kterými firma GHC Invest dlouhodobě spolupracuje. Projekty jsou zaměřeny na stavební práce spojené se stavbou bazénu a provozem technologie a jsou vypracovány na základě požadavků, možností a představ investora, dle návrhů konzultantů společnosti GHC Invest, případně za spolupráce s renomovanými architekty, projektanty a konstruktéry.


Servis a poradenství

 

Dokončením realizace stavby nebo rekonstrukce naše služby nekončí. Servisní oddělení zajišťuje odstranění veškerých eventuálních závad po dobu záruční lhůty stejně tak jako mimozáruční opravy a údržbu privátních bazénů a techniky pro dávkování chemikálií na úpravu vody. Na základě dlouhodobých servisních smluv provádíme zákazníkům pravidelnou údržbu bazénu, zahrnující odzimování, přípravu na novou sezónu, pravidelné kontroly a zazimování po skončení sezóny.

Zajišťujeme odborný servis dávkovacích zařízení, provádíme kalibrace a seřízení měřicích a regulačních desek pro dávkování chemikálií na úpravu vody a kalibrace přístrojů na kontrolní měření kvality vody v bazénu (fotometry, ORP testry). Naši servisní technici pracují operativně po celé ČR a na místě řeší drobné závady a reinstalace. Díky odborným znalostem a dlouholetým zkušenostem jsme schopni Vám poradit s technologickým řešením problémů s úpravou vody, navrhnout změny úpravy vody v privátním bazénu tak, aby byla účinnější a výsledek naplňoval Vaše představy a požadavky na čistou, hygienicky nezávadnou a ke koupání příjemnou vodu v bazénu.

Poradíme Vám v případě jakýchkoliv problémů s kvalitou vody, tj. při výskytu vázaného chlóru, nárůstu řas, vzniku zákalů, minerálních usazenin a jiných nežádoucích jevů, případně Vám poskytneme doporučení ohledně čištění bazénu.