Reference

Hotelový bazén Poděbrady

Realizace: 2016

Kompletní dodávka a montáž technologie pro hotelový bazén - dodání pískové filtrace, recirkulace vody, instalace protiprodu, UV lampy a desky MaR CPRT01 pro měření chlornanu, montáž vyrovnávací akumulační jímky. 

Bazén pro plavání kojenců, Praha

Realizace: 2015

Kompletní dodávka privátního bazénu.

Venkovní bazén Zdiby

Realizace: 2013

Dodávka technologie úpravy vody pro venkovní soukromý bazén. Deska pro automatické měření, regulaci a dávkování chemikálií včetně čerpadel. Dodávka změkčovací stanice pro snížení tvrdosti vody. Řešený designu bazénu včetně obkladových kamenů, instalace folie a napojení technologie na topný okruh. 

Vnitřní bazén Kunratice

Realizace: 2009

Modernizace technologie úpravy vody pro soukromý bazén. Deska pro automatické měření, regulaci a dávkování chemikálií včetně čerpadel. Dodávka změkčovací stanice.

Vnitřní bazén Česká Lípa

Realizace: 2008

Kompletní designové zpracování prostoru vnitřního soukromého bazénu na klíč, stavební práce včetně finálních povrchů. Dodávka technologie úpravy vody v plně automatickém režimu dávkování chemikálií a ohřevu bazénové vody. Bazén z kompozitního plastu ve speciální barevné úpravě, světla, protiproud. Dodávka bazénové rolety a výkonného bazénového vysavače.

Vnitřní bazén Velvary

Realizace: 2008

Kompletní designové zpracování prostoru vnitřního bazénu se saunou a sociálním zázemím na klíč, veškeré stavební práce včetně finálních povrchů. Bazén s keramickým obkladem vybaven světly a protiproudem s masážní funkcí. Dodávka a montáž technologie úpravy vody v plně automatickém režimu dávkování chemikálií včetně ohřevu bazénové vody pomocí výměníku. Dodávka a montáž zabudované finské sauny a automatické bazénové rolety, dodávka výkonného bazénového vysavače.

Vnitřní bazén Malá Skála

Realizace: 2007

Kompletní designové zpracování prostoru vnitřního soukromého bazénu na klíč, stavební práce včetně finálních povrchů. Dodávka technologie úpravy vody v plně automatickém režimu dávkování chemikálií a ohřevu bazénové vody. Speciální elektrolytická desinfekce bazénové vody (solanka). Bazén z kompozitního plastu. Dodávka automatické bazénové rolety.

Soukromé wellness studio Vonoklasy

Realizace: 2005

Kompletní designové zpracování prostoru soukromého wellness studia na klíč, veškeré stavební práce včetně finálních povrchů. Bazén z keramického obkladu vybaven osvětlením, protiproudem a automatickou bazénovou roletou. Dodávka a montáž technologie úpravy vody v plně automatickém režimu dávkování chemikálií včetně ohřevu bazénové vody pomocí solárních panelů s využitím akuperace. Dodávka bio sauny z cedrového dřeva s provozními režimy: suchá, mokrá, parní a turecká, včetně terapie barevným spektrem. Dodán samonosný whirlpool v exkluzivním audiovizuálním provedení a výkonný bazénový vysavač.

Vnitřní a venkovní bazén Hotel Širák Most

Realizace: 2004

Stavba venkovního a vnitřního hotelového bazénu a malého wellness centra. Venkovní bazén v provedení bazénové vany s DLW folií, vnitřní bazén s keramickým obkladem. Dodávka technologie úpravy vody v plně automatickém režimu dávkování chemikálií a ohřevu bazénové vody. Dodávka whirpoolu, finské sauny, stavba ochlazovacího bazénku.

Vnitřní bazén Litvínov

Realizace: 2004

Dodávka a montáž vnitřního bazénu na klíč, veškeré stavební práce včetně finálních povrchů. Dodávka technologie úpravy vody v plně automatickém režimu dávkování chemikálií a ohřevu bazénové vody. Dodávka vodního chrliče a automatické krycí rolety.