Bazénové příslušenství

Kontaktujte nás
Kamil Pech
Kamil Pech
Obchodně technický poradce pro Čechy
t: +420 731 570 282
e: pech@ghcinvest.cz
Daniel Masařík
Daniel Masařík
Obchodně technický poradce pro Moravu
t: +420 731 107 048
e: masarik@ghcinvest.cz

Bazénová technologie, filtrace, desinfekce a jiná účinná bazénová chemie se starají o to, aby voda ve Vašem bazénu byla vždy průzračná, křišťálově čistá a hygienicky nezávadná. Přesto je potřeba o bazén pečovat a čistit jej, protože zejména venkovní bazén je náchylný na mechanické znečištění, na které je krátká i sebelepší filtrace.

 

Kromě toho jsou chemické prostředky používané k úpravě vody poměrně agresivní k povrchu bazénu (v závislosti na typu bazénu) a mohou při dlouhodobém účinku způsobit změny barvy nebo vyblednutí zejména u fóliovaných, laminátových nebo akrylátových bazénů. Negativní účinky v tomto směru má i dlouhodobě působící UV záření od slunce. Keramické obkládané bazény s množstvím spár mívají zase problémy se zachytáváním mikroorganismů v těchto spárách, což je živná půda pro vznik vodní řasy.

 

Pokud je voda, kterou bazén napouštíme silně mineralizovaná, mohou na stěnách bazénu vznikat nepříjemné usazeniny a vodní kámen. To vše jsou důvody pro to, abychom svůj bazén pravidelně a důkladně čistili, k čemuž slouží celá řada nástrojů a přístrojů, které souhrnně označujeme jako bazénové příslušenství.


Připravili jsme pro Vás širokou nabídku příslušenství jak pro manuální čištění stěn a okraje bazénů jako jsou různé kartáče, hubice a tryskové vysavače, tak pro pohodlné automatické vyčištění bazénu pomocí bazénového vysavače.

 

Nabízíme plováky pro aplikaci desinfekčních tablet, hladinové i dnové síťky pro odstraňování velkých mechanických nečistot z vody bazénu i teleskopické tyče, abyste dosáhli kamkoliv ve Vašem rodinném bazénu. V neposlední řadě dodáváme špičkové bazénové testry a měřicí přístroje značky Lovibond pro přesné stanovení parametrů bazénové vody, abyste měli vždy přehled o kvalitě vody ve Vašem bazénu a účinnosti technologie úpravy vody či bazénové chemie.