Čisticí přípravky GHC cleaner

Kontaktujte nás
Kamil Pech
Kamil Pech
Obchodně technický poradce pro Čechy
t: +420 731 570 282
e: pech@ghcinvest.cz
Daniel Masařík
Daniel Masařík
Obchodně technický poradce pro Moravu
t: +420 731 107 048
e: masarik@ghcinvest.cz
Díky silnému zázemí mateřské společnosti v SRN je společnost GHC Invest stabilním a profesionálním partnerem nejen v oblasti bazénové chemie. Našim hlavním cílem je nabídnout kvalitní a prověřené produkty za rozumnou cenu při zachování všech bezpečnostních standardů a naprosté spolehlivosti dodávek. V letošním roce přicházíme s rozšířením našeho portfolia produktů, a tím je nová flotila čisticích prostředků. Nyní tak můžeme ještě více vyhovět požadavkům našich zákazníků, provozovatelů bazénových hal, aquaparků a koupališť, ale i wellness provozů a hotelů, a nabídnout komplexnější řešení pro jejich provoz – spolehlivé dodávky nejen chemikálií na úpravu vody, ale i vysoce účinných produktů pro profesionální čištění.

Uvedení nové řady čisticích přípravků na trh předcházela důkladná příprava. Zaměřili jsme se zejména na nejčastější problémy, které trápí provozovatele bazénů v oblasti čištění a desinfekce nejrůznějších povrchů v jednotlivých částech provozu bazénu. Podrobně jsme monitorovali trh a zjišťovali informace, s jakými typy znečištění a odolných skvrn se nejčastěji setkáváte, stejně jako údaje o vhodném balení, ředění a aplikaci používaných čisticích prostředků. Vzali jsme v úvahu i periodicitu používání čisticích prostředků a to jak pro běžné čištění, tak odstraňování silného znečištění a v neposlední řadě jsme brali na zřetel i ekonomické hledisko této problematiky.
 
Výsledkem pečlivé přípravy je zcela nová, ucelená řada čisticích a desinfekčních prostředků GHC Cleaner, která nabízí produkty a řešení pro všechny hlavní problémy v oblasti profesionálního úklidu a čištění. Tato řada obsahuje jak produkty na běžné, pravidelné čištění a desinfekci, tak mimořádně silné a účinné prostředky na odstraňování extrémních a těžko odstranitelných nečistot. V nabídce jsou jak produkty alkalické, účinné zejména na mastné nečistoty a silné organické znečištění, tak produkty s kyselým pH, které účinně rozrušují a odstraňují veškeré minerální usazeniny, rez a vodní kámen. Portfolio obsahuje i přípravky desinfekční s biocidními účinky. Produkty řady GHC Cleaner bychom Vám nyní rádi představili.

GHC Uni-cleaner

Čisticí prostředky určené pro každodenní použití a běžné čištění. Mezi jejich zástupce patří GHC Uni-cleaner standard, GHC Uni-cleaner kyselý a GHC Uni-cleaner alkalický. Tyto čisticí prostředky jsou šetrné pro čištěné povrchy, přesto mají velmi dobrý čisticí účinek. Uplatnění nachází zejména tam, kde je pro čištění citlivých materiálů vyloučeno použití přípravků na bázi silných kyselin nebo louhů. Účinně odstraňují běžné znečištění, minerální znečištění, ale i zbytky tuků, vosků, vápenných mýdel, kosmetiky a dalších nečistot.

GHC Extra-cleaner

Silnější varianta předešlé řady, určená pro důkladné čištění keramických, kovových a ostatních ploch, včetně obkladů a dlaždic. 3 zástupci tvořící tuto řadu - GHC Extra-cleaner alkalický, GHC Extra-cleaner kyselý a GHC Extra-cleaner nepěnivý zbavují povrchy nečistot buď organického nebo minerálního původu, a to nehledě na jejich stáří. Jsou zejména vhodné pro použití v bazénových provozech a průmyslových zařízeních.

GHC Gel-cleaner

Tato řada také obsahuje 3 zástupce - GHC Gel-cleaner desinfekce, GHC Gel-cleaner alkalický a GHC Gel-cleaner kyselý. Jedná se o speciální čisticí prostředky ve formě viskózních tekutin, které jsou ideální pro čištění svislých povrchů, například stěn bazénů, sprch apod. Gelové struktury těchto látek, přilnou na povrch a nestékají tak jako běžné kapaliny. GHC Gel-cleaner Desinfekce navíc nejen že účinně zbavuje povrch nečistot, ale zároveň má i biocidní účinnost.

GHC Steel-cleaner

Profesionální čisticí řada určená k čištění všech nerezových a kovových ploch, která obsahuje 3 produkty - GHC Steel-cleaner a GHC Steel-cleaner glanc. Jedná se o produkty, které účinně odstraňují vápenaté usazeniny, nánosy rzi a vodní kámen, zároveň vytváří ochrannou pasivační vrstvu na povrchu, a tak chrání čištěný materiál. GHC Steel-cleaner Glanc je speciální čisticí a leštící pasta, která díky svému unikátnímu složení přidává kovovým povrchům lesk a regeneruje i velmi zašlé a nevzhledné povrchy.

GHC XLF-cleaner

Druhá řada čisticích prostředků speciálně vyvinutá pro čisticí stroje, která opět obsahuje 3 produkty - GHC XLF-cleaner alkalický, GHC XLF-cleaner super a GHC XLF-cleaner kyselý. Tyto produkty jsou určené k čištění velkých ploch v krytých koupalištích a průmyslových provozech. Jak jednotlivé názvy napovídají, účinně dokáží odstranit z povrchu organické nečistoty, rozpouští mastnotu, minerální usazeniny, vodní kámen a anorganické nečistoty. Nejúčinnější varianta GHC XLF-cleaner super je účelně využívána na polymerové usazeniny a stopy po vysokozdvižných vozících a podobná znečištění.

Speciální přípravky

Specialitou našeho portfolia jsou pak dva produkty GHC Extra-cleaner GSK a GHC Des-cleaner universal. První zmíněný přípravek, zvaný též „drtič nečistot“, je super alkalický čistič na extrémně znečištěné plochy, velmi účinně odstraňuje i vysoce odolné organické a minerální nánosy nečistot (sádra, silikon a vápenec). Druhý produkt GHC Des-cleaner universal je univerzální čisticí přípravek s desinfekční účinností, díky virucidnímu efektu lze jej použít na všechny povrchy v bazénových a wellness provozech, v nemocnicích, domech s pečovatelskou službou, školách a dalších veřejných zařízeních.

Přesvědčíme Vás o kvalitě a účinnosti našich produktů

Široká, jasně a přehledně členěná paleta profesionálních čističů představuje řešení pro pravidelné i důkladné čištění všech druhů povrchů s prokazatelnými účinky. Součástí komplexní nabídky je i příslušenství pro správnou aplikaci čisticí chemie jako jsou kartáče, stěrky, dávkovače a pěnové pistole.

Jsme připraveni Vám poskytnout kompletní servis nejen formou spolehlivých dodávek čisticích prostředků, ale i poradenství od našich obchodně-technických poradců, a také Vám všechny produkty názorně představit v praxi přímo ve Vašem provozu. Chceme být pro Vás profesionálním partnerem nejen při úpravě vody, ale nabídnout také provozně a ekonomicky efektivní řešení úklidu a čištění Vašeho provozu. Pokud jste spokojeni s naším servisem a kvalitou dodávané bazénové chemie, věříme, že budete spokojeni i s kvalitou a účinností čisticích přípravků GHC Cleaner, které Vám můžeme vozit společně s již dodávaným zbožím.

Další podrobné informace naleznete v našem katalogu, který si můžete stáhnout níže.
 
Přiložené soubory