Reference

Společnost GHC Invest, s.r.o. se na českém a slovenském trhu pohybuje již více než 20 let a za tuto dobu jsme zrealizovali mnoho větších či menších projektů v oblasti stavby či rekonstrukce veřejných bazénů a koupališť, technologie úpravy bazénové, procesní i pitné vody. Navrhli a zrealizovali jsme množství chloroven a provozů s dávkováním plynného chloru, vyprojektovali a vybudovali jsme rovněž privátní bazény, koupací jezírka a soukromá wellness studia. V této sekci stránek naleznete přehled o významných referencích GHC Invest, rozdělených do jednotlivých skupin. Jednotlivé reference obsahují základní popis realizace a fotodokumentaci finálního stavu. V neposlední řadě jsou zde i zajímavé realizace z oblasti nerezových bazénů, které budujeme ve spolupráci s firmou Zeller Bäderbau.
 
          
 
Podrobný přehled realizací nerezových bazénů firmy Zeller Bäderbau v celé Evropě najdete v referenčním katalogu ReferenzlisteCZ.pdf.
Nejnovější realizace naší společnosti si můžete prohlednout zde. 
 
Máte-li již s produkty, službami či realizacemi od naší společnosti vlastní zkušenosti, podělte se o ně prosím s námi prostřednictvím níže vloženého dotazníku. Váš názor je pro nás velmi důležitý! Pomůžete nám tím neustále zlepšovat kvalitu poskytovaných služeb a stát se tak pro Vás ideálním dodavatelem.
 
Dotazník zákaznické spokojenosti