Teplosměnné nemrznoucí antikorozní kapaliny

Kontaktujte nás
Tomáš Müller
Tomáš Müller
Obchodně technický poradce chladiva, spec. plyny
t: +420 734 316 546
e: chladiva@ghcinvest.cz
Německý koncern GHC je jednou ze společností s největší skladovací kapacitou freonových plynů v Evropě. Naše výrobky jsou široce využívány v automobilových klimatizacích, chladicích zařízeních, centrálních klimatizacích, průmyslovém i komerčním chlazení a rovněž jako katalyzátor v léčivech, pesticidech, kosmetických přípravcích nebo čisticích prostředcích apod.

V souvislosti s dlouholetými zkušenostmi získanými v chladírenském průmyslu jsme rozšířili naše stávající portfolio také o teplosměnné kapaliny, které nacházejí své využití v chladicích a topných zařízeních a které vykazují vynikající antikorozní vlastnosti napříč různými průmyslovými odvětvími.

Společnost GHC Invest nabízí pro ochranu Vašich teplosměnných systémů a zařízení vystavených nejrůznějším teplotním podmínkám produkty značky Antifrogen® a Coolex®, které byly speciálně vytvořeny předními výrobci v oborech teplosměnných kapalin v Německu a Švýcarsku pro nejefektivnější provoz, nejlepší účinnost a nejbezpečnější užívání. Tyto produkty naše společnost GHC Invest nabízí v několika řadách speciálně určených pro použití v konkrétních odvětvích, aby bylo zaručeno nejlepší možné použití pro koncové uživatele.

Pro konkrétní aplikaci ve Vašem systému neváhejte kontaktovat naše odborné specialisty a obchodně technické zástupce pro konzultaci nejvhodnějšího použití přímo na míru dle Vašich požadavků.