Dávkovací čerpadla

Kontaktujte nás
Kamil Pech
Kamil Pech
Obchodně technický poradce pro Čechy
t: +420 731 570 282
e: pech@ghcinvest.cz
Daniel Masařík
Daniel Masařík
Obchodně technický poradce pro Moravu
t: +420 731 107 048
e: masarik@ghcinvest.cz

Nelehký úkol dávkování chemikálií na úpravu vody v bazénu plní dávkovací čerpadla. Musí se vypořádat s koncentrovanými agresivními chemikáliemi (chlornan, kyselina, louh), musí být přesná v dávkování, výkonná a hlavně spolehlivá. Přesně taková jsou dávkovací čerpadla značky Jesco.

Pro privátní  bazény jsou určena především peristaltická (hadičková) čerpadla, která jsou dle typu schopna dávkovat až 6 litrů agresivní chemikálie za hodinu. Čerpadla můžete ovládat ručně, ale také je možné připojit je na regulační jednotku. Připojit lze také hlídač hladiny dávkované chemikálie, aby se zabránilo běhu na sucho. Jejich pevná a přitom jednoduchá konstrukce je předurčuje k trvale vysokým výkonům a dlouhé životnosti. Jsou vhodná jak pro kontinuální dávkování menších objemů chemikálií, což zcela postačuje pro běžný privátní bazén, tak pro dávkování chemikálií, které se nedávkují kontinuálně, např. pro vločkovač, kdy je jejich chod řízen časovým spínačem.

Vyberte si v přiloženém katalogu čerpadlo přesně podle Vašich požadavků. Dodáváme samozřejmě také magnetická dávkovací čerpadla vhodná pro přesné dávkování velkých objemů tekutých chemikálií a široký sortiment doplňků k dávkovacím čerpadlům, jako jsou sací armatury (též s hlídáním hladiny), vstřikovací místa a armatury na regulaci sacího tlaku, odvzdušnění, podporu sání nebo tlumení pulsů.

 

Přiložené soubory