Nafukovací bazény, hračky a čluny

Kontaktujte nás
Kamil Pech
Kamil Pech
Obchodně technický poradce pro Čechy
t: +420 731 570 282
e: pech@ghcinvest.cz
Daniel Masařík
Daniel Masařík
Obchodně technický poradce pro Moravu
t: +420 731 107 048
e: masarik@ghcinvest.cz
Ukázka realizace

Realizace
Vnitřní bazén Malá Skála

Jako doplňkový sortiment nabízíme výrobky určené pro zábavu, plastové nafukovací zboží pro volný čas u vody, nafukovací čluny, bazény a hračky. Tyto výrobky dovážíme přímo od pečlivě vybraného výrobce z Číny, od společnosti, se kterou dlouhodobě spolupracujeme a kterou jsme si z mnoha výrobců podobného zboží vybrali na základě osobních zkušeností a přímých osobních návštěv výrobního závodu. Výrobky tak mají díky výrobnímu zázemí na té nejvyšší úrovni zaručenu a garantovánu vysokou kvalitu, kterou stále pečlivě kontrolujeme.


Nafukovací čluny

V naší nabídce jsou jak velmi kvalitní rekreační čluny pro ruční pohon nebo pohon s elektromotorem tak také profesionální pevné a robustní čluny pro zavěšení benzínových lodních motorů pro jízdu po řece, jezeře či moři. Jednotlivé čluny se liší rozměry, nosností a provedením podlážky. Nejodolnější čluny na moře a rychlejší jízdu jsou vybaveny dřevěnou podlážkou s kýlem. Čluny pro menší zatížení mají podlážku nafukovací nebo plastovou s laťkovým roštem. Všechny čluny mají pevné zrcadlo připravené pro zavěšení jednoduchých lehkých elektromotorů nebo výkonných benzínových motorů s výkonem do 11 HP. Čluny jsou vyrobeny ze silnostěnného gumoplastového materiálu, který má zvýšenou odolnost proti protržení či prošoupání a který je vhodný i pro jízdu na moři. Naproti tomu jsou čluny lehké, snadno a rychle složitelné či rozložitelné a jsou velmi dobře ovladatelné. Vyberte si ten správný model podle svých potřeb a možností, čluny jsou dostupné komukoli, kdo má sen brázdit vodní hladinu.


Rekreační člun AQUA MARINA
Člun je dodáván buď jen s pádly pro ruční pohon nebo s 12 V elektromotorem, který dokáže pracovat na jedno nabití elektrické baterie cca 3 až 4 hodiny. Tyto čluny jsou velmi oblíbené u rybářů (mají i držák na prut), ale i u rekreantů, kteří se chtějí příjemně a bezpečně plavit po rybnících, jezerech či řekách. Předností člunů AQUA MARINA je jejich vysoká kvalita, odolnost, pevnost spojů a preciznost celého provedení. Rekreační oválný člun má rozměry 305 x 134 cm, má 5 samostatně nafukovatelných částí a je určen pro 3 dospělé osoby a jedno dítě. Maximální zatížení je 280 kg. Je možné osadit motorem (elektrickým nebo benzínovým) do max. doporučeného výkonu 0,25 kW (0,34 HP). Člun dodáváme s párem pádel, vzduchovou nožní pumpou a vakem pro přenášení.


Člun nafukovací SEABO Roll-up
Profesionální nafukovací člun klasického tvaru s pevnou podlážkou sestavenou z latí. Je určen pro jízdu na řekách, jezerech i na moři, vhodný jako bezpečnostní záchranný prostředek pro větší plavidla, např. jachty. Je robustní, stabilní konstrukce, vyroben ze silnostěnných vysoce odolných gumotextilií a má velmi pevné spoje. Člun SEABO Roll-Up má rozměry 250 x 129 cm, má 3 samostatně nafukovatelné části a je určen pro 2 dospělé osoby a jedno dítě. Maximální zatížení je 240 kg. Je možné osadit motorem (elektrickým nebo benzínovým) do max. doporučeného výkonu 2,94 kW (4,00 HP). Člun dodáváme s párem pádel, vzduchovou nožní pumpou a vakem pro přenášení.


Člun nafukovací SEABO Wood Floor 300
Profesionální nafukovací člun klasického tvaru s pevnou dřevěnou podlážkou s kýlem. Je určen pro jízdu na řekách, jezerech i na moři, vhodný jako bezpečnostní záchranný prostředek pro větší plavidla, např. jachty. Je robustní, stabilní konstrukce, vyroben ze silnostěnných vysoce odolných gumotextilií a má velmi pevné spoje. Člun SEABO Wood Floor 300 má rozměry 300 x 153 cm, má 4 samostatně nafukovatelné části a je určen pro 4 dospělé osoby. Maximální zatížení je 360 kg. Je možné osadit motorem (elektrickým nebo benzínovým) do max. doporučeného výkonu 7,29 kW (9,90 HP). Člun dodáváme s párem pádel, vzduchovou nožní pumpou a vakem pro přenášení.


Člun nafukovací SEABO Air Floor
Profesionální nafukovací člun klasického tvaru s pevnou nafukovací podlážkou. Je určen pro jízdu na řekách, jezerech i na moři, vhodný jako bezpečnostní záchranný prostředek pro větší plavidla, např. jachty. Je robustní, stabilní konstrukce, vyroben ze silnostěnných vysoce odolných gumotextilií a má velmi pevné spoje. Člun SEABO Wood Floor má rozměry 277 x 148 cm, má 6 samostatně nafukovatelných částí a je určen pro 3 dospělé osoby a jedno dítě. Maximální zatížení je 320 kg. Je možné osadit motorem (elektrickým nebo benzínovým) do max. doporučeného výkonu 8,02 kW (10,90 HP). Člun dodáváme s párem pádel, vzduchovou nožní pumpou a vakem pro přenášení.

Nabídku nafukovacích člunů najdete v katalogu produktů zde.


Nafukovací plastové bazény a hračky

Dodáváme velmi kvalitní, pevné a robustní zahradní plastové bazény, nafukovací plastové zboží pro volný čas u vody a nafukovací plastové hračky. V nabídce je několik velikostí bazénů a množství typů, tvarů a barev nafukovacích hraček, které si užijí jak děti, tak dospělí. Jedná se o sezónní zboží a každý rok je nabídka aktualizována, v sortimentu bývají nejčastěji malé dětské nafukovací bazénky, malé vodní skluzavky, skákadla, koupací kruhy, křidélka, balóny, sedátka, matrace, nafukovací zvířátka apod. Nafukovací hračky mohou být velmi atraktivním, ale při tom nenáročným zpestřením volnočasových aktivit u vody.

Typy, tvary a barvy se liší od běžně prodávaného letního nafukovacího zboží a výrobky jsou i cenově atraktivní. Nabídka hraček je u výrobce natolik široká, že není možné vždy dovážet vše. Aktuální sortiment se proto liší podle zájmu největších odběratelů, kteří také určují, co se vlastně bude vyrábět. Může se tedy stát, že ne všechno zboží bude po celou sezónu na skladě a pokud je dovezené zboží již vyprodané, další je možné přivést až příští rok.

 

 

 

Zahradní bazén O-Blue 3,6 m
Bazén vyrobený z vysoce odolné fólie se samonosnou konstrukcí pro jednoduchou a rychlou instalaci a zprovoznění. Po nafouknutí kruhového prstence se postupným napouštěním vody bazén sám vztyčí a zformuje do požadovaného tvaru. Bazén je vybaven samostatnou kartušovou filtrací o výkonu 2 m/ hod, krycí plachtou a schůdky.

Hmotnost: 26 kg

Průměr: 3,6 m

Výška: 0,9 m

 

Nabídku nafukovacích bazénů a hraček najdete v katalogu produktů zde.